سبد خرید 0

قوانین و مقررات

شرایط استفاده و حریم کاربران

مقدمه :

کاربر محترم با توجه به اینکه ورود شما به سایت کالا تکنیک و استفاده از آن به هر شکل از قبیل استفاده از خدمات و یا ثبت سفارش به معنای آگاه بودن و قبول شرایط و قوانین استفاده از سایت می باشد ، خواهشمند است موارد زیر را به دقت مطالعه فرمایید.

قوانین و مقررات عمومی:

رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده رویه و اصول کالا تکنیک می باشد . در صورت تغییر در قوانین مندرج و رویه های کالا تکنیک مراتب متعاقبا در همین صغحه منتشر و به روز رسانی می شود .

خرید الکترونیکی :

خرید الکترونیکی مانند هر داد و ستدی نشان دهنده عقد یک قرارداد بین فروشنده و خریدار می باشد با این تفاوت که این نوع قرارداد میان فروشگاه و کاربر در محیط الکترونیکی منعقد می گردد.

در خرید از فروشگاه الکترونیکی کاربر پس از انتخاب نحوه پرداخت وجه و ارسال ، کالا به دست کاربر می رسد.

ثبت سفارش

کاربر پس از انتخاب محصول خود می بایست نسبت ثبت سفارش آن در کالا تکنیک اقدام نماید. ثبت سفارش به معنی اعلام تایید کالای درخواستی از سوی کاربر به کالا تکنیک می باشد.

انجام مراحل فوق در صورتی که کاربر اقدام به ثبت نام در کالا تکنیک کرده باشد تنها یکبار صورت می پذیرد. لازم بذکر است ثبت نام در کالا تکنیک علاوه بر تسهیل در عملیات ثبت سفارش مزایای دیگری مانند اطلاع از جشنواره ها و فروش های ویژه و برقراری ارتباط با فروشگاه به منظور خبر رسانی در سایر موارد را دارا می باشد .

تمامی اطلاعات وارد شده توسط کاربران در هنگام ثبت نام نزد کالا تکنیک محفوظ می ماند در همین راستا کالا تکنیک از خریداران خود تقاضا دارد به منظور جلوگیری از بروز هرگونه مشکل و ضرر و زیان برای کاربر در هنگام ثبت سفارش ، اطلاعات خود را با دقت و به درسستی وارد نمایند.

*تذکر مهم کاربر پس از انتخاب محصول خود در قدم اول می بایست با تماس تلفنی با شرکت کالا تکنیک بنا بر موجودی درست و دقیق محصول انتخاب شده ی خود تاییدیه بگیرد و سپس نسبت به ثبت سفارش و مرحله ی واریزی ، اقدام بفرماید.

دریافت سفارش

کلیه کالای سفارش شده از سوی کاربران قبل از ارسال توسط کارشناسان کنترل کنترل کیفیت کنترل گردیده و پس از اطمینان کامل از صحت کالا نسبت به ارسال آن اقدام می گردد.

کالاها در بسته بندی های استاندارد و ایمن به مشتریان تحویل می گردد. مشتریان در هنگام تحویل کالا می بایست بسته بندی کالا را کنترل و سالم بودن آن را رسید نمایند.و در صورت مشاهده هر گونه ایراد و مشکل بایست بسته بندی کالا (مانند پارگی و … ) که وجود مشکلات احتمالی در آن می باشد ،و از تحویل گرفتن کالا خود داری نمایند و موضوع را به بخش خدمات پس از فروش سایت اطلاع داده و از همان طریق پیگیری نمایند . در غیر این صورت کاربر با امضائ رسید دریافت کالا صحت مرسوله را تایید نموده و حق هرگونه ادعایی را از خود صلب می نماید.

روش های ارسالی

ارسال محصول در کالا تکنیک با توجه به شهر مورد نظر کاربرد می باشد . بدین صورت که محصولات از درب کارخانه تحویل باربری داده می شود و برای شهر مورد نظر کاربر ارسال میشود.

در صورت ارسال با پست پیشتاز ، مشتریان عزیز برای پیگیری مرسوله خود می توانند به وب سایت سایت اداره پست مراجعه کنند. تمامی مسئولیت تحویل کالا به عهده اداره پست می باشد.

تمام تلاش تیم کالا تکنیک مبنی بر ارسال مناسب و تحویل سالم کالا می باشد، در صورت نیاز کلیه خسارات ناشی از بروز مشکل و هرگونه حادثه در تحویل و حمل و نقل کالا بر عهده مچموعهمجموعه کالا تکنیک خواهد بود .

مدت زمان تحویل

کالا تکنیک در راستای سرویس دهی هر چه بهتر به مشتریان خود، کلیه محصولات ارسالی شهر تهران را حداکثر ظرف مدت 48 ساعت کاری در اختیار کاربران قرار می دهد و سفارش کاربران ساکن شهرستان ها حداکثر ظرف مدت 48 ساعت ساعت کاری برایشان ارسال خواهد شد و حداکثر طی 72 ساعت کاری به دست مشتریان خواهد رسید. در صورت سفارش کالاهای خاص با متراژهای خاص زمان تحویل طولانی تر شده که خریدار اعلام می گردد.

ضمانت نعویض 7 روزه و استرداد 3 روزه :

  1. بروز ایراد فنی

جهت رفاه حال مشتری

کالا تکنیک ضمانت تعویض 7 روزه کالا را در اختیار آنان قرار داده است بدین معنی که مشتریان پس از تحویل کالا 7 روز فرصت خواهند خواهد داشت که در صورتیکه کالای خریداری شده دارای ایراد باشد کالا تکنیک نسبت به تعویض اقدام نماید چنانچه موجودی آن کالا در فروشگاه به اتمام رسیده باشد مشتریان می توانند درخواست کالای مشابه نموده یا وجه پرداختی را از فروشگاه دریافت نمایند.

1-کاربران می بایست حداکثر ظرف 7 روز بعد از دریافت ایراد فنی را از طریق ارسال ایمل یا تماس تلفنی به کارشناسان کالا تکنیک اعلام نمایند . بدیهی است پس از گذشت 7 روز کالای مورد نظر شامل این سرویس نمی باشد.

2- ایراد فنی اعلام شده توسط کاربر مورد تایید کارشناسان کالا تکنیک قرار گیرد .

3- ایراد ناشی از استفاده ناصحیح از کالا خریداری شده یا مسائلی نظیر آن و یا سایر مشکلات عمدی نباشد.

4-در صورتی که پس از استرداد کالا ایراد فنی اعلام شده مورد تایید کارشناسان کالا تکنیک نباشد هزینه ارسال مجدد کالا بر عهده مشتری می باشد .

2) عدم تطابق یا انصراف از خرید

واحد کنترل کیفیت کالا تکنیک قبل از بسته بندی مرسولات با دقت و حساسیت بالایی آنهایی را بررسی نموده واحد در صورت اطمینان از صحت و تطابق کالا نسبت به ارسال ان اقدام می نماید با این وجود در صورتیکه کالای سفارش داده شده مغایر با کالای تحویلی توسط مشتری باشد و یا به هر دلیلی مورد پسند مشتری نباشد مشمول سرویس استرداد 3 روز می باشد.

لازم به ذکر است که کلیه هزینه های عودت کالا در صورت نقص بر عهده کالا تکنیک می باشد .

در صورت بروز هرگونه خطا در ارزش ریالی یا درج قیمت کالا در وب سایت کالا تکنیک حق لغو سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری در کالا تکنیک محفوظ می باشد.

شرایط تعویض یا استرداد کالا :

1- مشتری می بایست حداکثر تا 7 روز پس از تحویل کالا نسبت به اعلام درخواست تعویض و حداکثر تا سه روز پس از تحویل کالا و یا ثبت سفارش نسبت به درخواست عودت کالا و یا وجه پرداختی ( در صورت ثبت سفارش ) به کارشناسان کال تکنیک از طریق تماس تلفنی و یا ارسال ایمل در قسمت تماس با ما اقدام نماید در غیر این صورت کالای مورد نظر شامل این سرویس نمی باشد و مشتری در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

2- استرداد کالا مستلزم جدا نشدن تگ ها از کالا می باشد و در صورت جدا شدن و یا مخدوش شدن تگ ها ، کالای خریداری شده قابل استرداد نمی باشد.

3-کالای برگشتی می بایست از نظر ظاهری در شرایط اولیه خود باشد تا توسط مجموعه کالا تکنیک دریافت گردد، و هرگونه تغییر فرم ظاهری محصول باعث خروج کالا از شرایط تعویض و عودت می شود و مجموعه کالا تکنیک هیچگونه مسئولیتی در این مورد نمی پذیرد.

4- لازم به ذکر است که فرد حقیقی و حقوقی با یک نام کاربری مشخص و اطلاعات مشابه ، فقط 3 مرتبه میتواند از شرایط تعویض و عودت کالا استفاده کند ، در غیر این صورت مجموعه کالا تکنیک مسئولیتی در این خصوص نخواهد پذیرفت.

5- در صورت وجود مشکل در کالا و ایراد فنی از طرف مجموعه کالا تکنیک کاربر موظف است که جهت پیگری برای انجام عملیات عودت یا تعویض کالا به آدرس ایمل kalatechniccom@gmail.com عکس از کالا ارسال نمایند . در صورت عدم ارسال طی روزهای تعیین شده مجموعه کالا هیچگونه مسئولیتی در این زمینه نخواهد پذیرفت .

” لازم به ذکر است که کاربر با خرید از وب سایت کالا تکنیک می پذیرد که از تمامی این قوانین مطلع میباشد و خارج از موارد ذکر شده حق هیچگونه ادعایی نخواهد داشت:

نظرات کاربران

کالا تکنیک برای کاربران خود فضایی ایجاد نموده است تا در آن بتوانند از نظرات یکدیگر بهره مند گردند تا انتخابی صحیح ومطمئن داشته باشند. از این رو خواهشمند است تا در ایراد نظرات شخصی خود کلیه اصول اخلاقی و قانونی را رعایت نمایید. در غیر این صورت تمامی مسولیت و عواقب قانونی آن بر عهده کاربر می باشد.

همچنین در صورت عدم رعایت کاربر در درج نظرات خود ، کالا تکنیک نسبت به نشر و یا عدم نشر نظرات کاربران اختیار کامل دارد و در صورت تشخیص مسئولین سایت مجاز به جلو گیری از دسترسی مجدد کاربر به سایت و حتی در صورت لزوم تحت پیگرد قانونی قرار دادن کاربر می باشد.

1-در سایت امکان بحث و تبادل نظر با سایر کاربران ، ثبت نظرات ، پیشنهاد و سوالات فراهم شده است. در این زمینه کاربران موظف هستند از درج هرگونه مطالب مغایر با اصول قانونی و اخلاقی افترا آمیز ، تهدید کننده حریم خصوصی افراد یا حقوق مالکیت معنوی و هرگونه مطالب ناشایست دیگر جدا خودداری نمایند در غیر اینصورت کلیه مسئولیت و عواقب قانونی آن بر عهده ایشان می باشد.

2.فروشگاه در نشر یا عدم نشر نظرات کاربران دارای اختیار کامل می باشد.

3.در صورتیکه کاربری نسبت به رعایت و ظوابط فروشگاه در درج نظرات توجه کافی نداشته باشند ، فروشگاه مجاز است از دسترسی مجدد کاربر به سایت جلو گیری به عمل آورده و در صورت لزوم وی را تحت پیگیرد قانونی قرار دهد.

حریم خصوصی

فروشگاه اینترنتی کالا تکنیک در راستای خریدی آسان تر و همچنین ارسال محصولات برای اشخاص حقیقی و حقوقی می بایست اطلاعاتی را نظیر ، آدرس ، شماره تماس ، کد پستی و … از آنها دریافت نماید.

از دیگر دیگر مزایای ثبت نام و ارایه مشخصات مذکور عضویت در خبر نامه و سامانه اطلاع رسانی سایت می باشد که از این طریق امکان اطلاع از اضافه شدن محصولات جدید ، تخفیفات و فروش های ویژه برای کاربران فراهم می شود و که البته امکان انصراف و خروج از این خبر نامه ها و سامانه اطلاع رسانی در قسمت پروفایل شخصی مقدور می باشد .

کالا تکنیک تمام تلاش خود را در حفظ و نگهداری اطلاعات خصوصی افراد می نماید تا خریدی امن و خاطره انگیز را برای کاربران خود مهیا سازد و البته از کاربران نیز تقاضای دارد تا در حفظ و نگهداری عبور خود نیز کوشا باشند تا از بروز ناشی از اطلاعات خصوصی جلوگیری شود.