سبد خرید 0

چرا کابل شبکه ساخت ایران بخریم؟

  • نویسنده: گروه پشتیبانی سایت
  • دسته بندی: آموزشی
  • تاریخ ارسال: 20/04/2019

چرا کابل شبکه ساخت ایران بخریم؟


با توجه به تحریم های صورت گرفته می توان به صراحت اذعان داشت که بیش از 90 درصد کابل های شبکه در بازار ساخت کارخانه های سیم و کابل داخل کشور است اما پیمان کاران ما هنوز این جسارت را به خرج نمی دهند که به مشتری اطمینان بدهند که این گونه کابل ها کیفیت بهتری نسبت به کابلهای به اصطلاح برند خارجی را دارند.این روزها بازار داخل مملو از کابل شبکه با برند های مطرح می باشد که تقلبی بوده و متاسفانه هیچ گونه نظارتی بر توزیع و فروش این محصولات نیست،حال ما با چند دلیل قاطع سعی داریم کمکی در فرهنگ سازی در این زمینه داشته و به نحوی سهم کوچکی در حمایت از کالای ایرانی را داشته باشیم.
1- اعتبار و #برند کالا
فرض کنیم کابل شبکه خریداری شده دچار قطعی باشد و یا در فاصله مناسب پهنای باند مورد نیاز شما را تامین نکند . شما تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که با فروشنده کالا تماس بگیرید و شکایت خود را اعلام کنید اما توجه داشته باشید به علت تقلبی بودن برند کابل هیچ ریسکی برای تولید کننده آن وجود ندارد و هرچه از مواد بی کیفت تری استفاده کند سود بیشتری می برد بدون آنکه نگرانی در تولید آن داشته باشد. به عبارتی اعتباری در برند آن وجود ندارد و یک کالای بی هویت است اما وقتی شما از یک برند ایرانی کابل تهیه می کنید کابل دارای شماره ردیابی است و مطمئن باشید هیچ تولید کننده ای نمی خواهد برند خود را در بازار به انزوا بکشاند و در صورت شکایت، مورد شما به راحتی قابل پیگیری بوده و برسی می شود و همچنین #حقوق مصرف کننده کاملا حفظ می شود.
2- تست فلوک
همیشه نام #تست فلوک به همراه کابل #شبکه از آن یاد میشود و متاسفانه بسیاری از فروشندگان #کابل های بی کیفیت را با ادعای تست #فلوک به فروش می رساند و از آنجایی که دستگاه تست فلوک قیمت بالایی دارد و تست آن به راحتی انجام نمی شوند در نتیجه مشتریان به اظهارات فروشنده اعتماد می کنند اما #تولید کننده های داخلی برای حفظ اعتبار خود در بازار این تست را در هر دوره انجام می دهند و مطمئنا در صورت ادعای #تست فلوک , مطمئن باشید این تست روی کابل انجام شده و #هدروم های اعلام شده واقعی است.
3- استفاده از مس مرغوب
تولید و# صادرات #مس ایران در #خاورمیانه و جهان سرآمد است و اگر در بازار کابلهای ساخت ترکیه و … را بررسی کنید تمامی آنها از مس های ایرانی استفاده می کنند که دارای کیفیت و خلوص بالایی است. شرکت های داخلی از همین مس های با کیفیت در کابلهای شبکه استفاده می نمایند.