سبد خرید 0

بررسی قیمت سیم و کابل


سیم افشان ۶*۱ – ۱۰۰متر

قیمت سیم و کابل

قیمت سیم و کابل نسبت به گذشته افزایش قیمت داشته است . دلیل این افزایش قیمت عوامل مختلفی می باشد، که ازجمله این عوامل : گران شدن فلزاتی مثل : مس ، آلو مینیوم، آهن است و همچنین پارامتر ایرانی و خارجی بودن سیم و کابل، نوع رسانا ، کیفیت و قطر کابل ، و کاربردمتفاوت و … در قیمت گذاری سیم و کابل نقش دارند .

اگر بخواهیم قیمت سیم وکابل رابراساس انواع آن موردبررسی قرار دهیم ، باید بگوییم قیمت سیم و کابل متغیرهستند . به طور مثال سیم افشان 1.5درمقایسه بایک سیم افشان 2.5 چیزی در حدود 250هزار تومان بایکدیگر تفاوت قیمت دارنددرصورتی که هردو سیم افشان هستند پس پارامتر قطر سیم وکابل در قیمت آن ها تاثیر گذار می باشد .

از لحاظ ساختاری سیم و کابل ها باید گفته شود که سیم های که از آلومینیوم تشکیل شده اند .قیمت ارزان تری نسبت به سیم های مسی دارند .

ایرانی و خارجی بودن سیم و کابل برقیمت آن تاثیر می گذارد و به طور کلی قیمت سیم و کابل خارجی از سیم و کابل ایرانی بسیار بیشتر است و سیم و کابل های ایرانی دارای قیمت های مناسب تری هستند .

کیفیت سیم و کابل

به این نکته هم توجه کنید که قیمت سیم و کابل هر گز معیار مناسبی برای کیفیت بالا یک سیم و کابل نمی باشد . زیرا شرکت های ایرانی تمام تلاش خود رابرای تولید سیم و کابل با کیفیت به کار می گیرند .امروزه دیده می شود که شرکت های مثل شرکت سیم و کابل مازندران بهترین نوع سیم و کابل با کیفیت عالی و قیمت مناسب تولید می کنند .هیچگاه قیمت را معیار قرار ندهید و همیشه سعی کنید سیم و کابل ها ی باکیفیت خریداری کنید .

کیفیت یکی از خصوصیات مهم در زمان خرید سیم و کابل می باشد .گران یا ارزان بودن قیمت سیم و کابل فروش آن را تضمین نمی کند .آن چیزی که باعث فروش سیم و کابل می شود کیفیت عالی آن سیم و کابل است . هرچه قدر کیفیت سیم و کابل بالاتر باشد. قیمت آن نیز بالاتر است . و توجه کنید قبل از خرید لیست قیمت سیم و کابل را مورد ارزیابی قرار دهید .و سپس نسبت به خرید آن اقدام فرمایید . و همینطور بهتر است که به فروشگاه اینترنتی مانند فروشگاه ما سری بزنید و قیمت سیم و کابل را بدست آورید .