سبد خرید 0

مساعدت‌های مالی و تجهیزاتی شرکت مس برای مقابله با کرونا

  • نویسنده: گروه پشتیبانی سایت
  • دسته بندی: علمی
  • تاریخ ارسال: ۲۱/۱۲/۱۳۹۸

دکتر مجید فصیحی هرندی فرماندار رفسنجان از مشارکت موثر شرکت ملی صنایع مس ایران و مجتمع مس سرچشمه در عرصه مقابله با شیوع ویروس کرونا در شهرستان رفسنجان خبر داد.

به گزارش مس پرس، مجید فصیحی‌ هرندی فرماندار رفسنجان با قدردانی از اعلام آمادگی و مشارکت موثر شرکت ملی صنایع مس ایران و مجتمع مس سرچشمه در عرصه مقابله با شیوع ویروس کرونا در شهرستان رفسنجان گفت: پیش از این‌که مقابله با شیوع ویروس کرونا از مسئله‌ای‌ منطقه‌ای به یک ضرورت ملی تبدیل شود دکتر اردشیر سعدمحمدی مدیریت پیشرو و آینده نگر مس دستور انجام اقدامات پیشگیرانه را برای مقابله با ویروس کرونا در سطح شهرستان رفسنجان صادر کرد.
وی افزود: شرکت مس و مجتمع مس سرچشمه به ویژه در بخش بهداشت و درمان با کارشناسی دقیق مبادرت به بررسی، طراحی و اجرا، کنترل و بازخورد و انجام اقدامات اصلاحی موفقیت آمیز در مقابله با شیوع ویروس کرونا کردند که علاوه بر حفاظت از پرسنل خدوم مس این دانش و تجربه نیز سخاوتمندانه توسط مدیران حوزه سلامت مجتمع مس سرچشمه با مشارکت داوطلبانه در کمیته واکنش سریع فرمانداری شهرستان رفسنجان به کار گرفته شد.
وی تاکید کرد: اعلام آمادگی و حمایت علمی جناب آقای دکتر سعدمحمدی و دیگران همکارانشان در تهران و رفسنجان در همه ابعاد و زمینه‌ها به ویژه حمایت از فعالیت‌های ایثارگرانه پرسنل درمانی و مدیریت دانشگاه علوم پزشکی و شبکه بهداشت در تامین مساعدت‌های مالی و تجهیزاتی قابل ستایش و تقدیر است.
فصیحی در پایان گفت: امید است با عبور موفقیت آمیز از این مرحله حساس، تشریک مساعی آن مجموعه ارزشمند و راهبردی برگ زرین دیگری بر صحیفه افتخارات این شرکت افزوده شود.

منبع : مس پرس

فروشگاه اینترنتی سیم و کابل کالا تکنیک