سبد خرید 0

مدیرعامل شرکت مس در دیدار نوروزی با معاونان، مدیران و کارکنان شرکت مس

  • نویسنده: گروه پشتیبانی سایت
  • دسته بندی: اخبار مس
  • تاریخ ارسال: 18/04/2019

نیروی انسانی شاداب مهم‌ترین عامل افزایش تولید است

نیروی انسانی شاداب مهم‌ترین عامل افزایش تولید است.

نیروی انسانی شاداب مهم‌ترین عامل افزایش تولید است

مدیرعامل شرکت مس با اشاره به نامگذاری سال جدید ازسوی مقام معظم رهبری به نام «رونق تولید» گفت: در سال 98 باید با انگیزه و قدرت بیشتر در جهت افزایش تولید حرکت کنیم و در این راه وجود نیروی انسانی شاداب و با انگیزه یکی از مهم‌ترین عوامل افزایش تولید است.

به گزارش مس پرس، مهندس «محمدرضا بنی‌اسدی‌راد» مدیرعامل شرکت مس با بیان این مطلب در دیدار نوروزی با معاونان، مدیران و کارکنان شرکت مس و همچنین مدیران شرکت‌های تابعه گفت: منابع انسانی هر شرکتی مهم‌ترین و باارزش‌ترین دارایی هر شرکتی است و به‌طور قطع هر گونه افزایش تولید با حفظ کرامت نیروی انسانی محقق خواهد شد.
مهندس بنی‌اسدی‌راد افزود: علاوه بر حفظ کرامت نیروی انسانی، محور اصلی رونق تولید در شرکت مس توسعه است و برای توسعه پایدار و به‌تبع آن افزایش تولید باید در سال جاری رویکرد اکتشافات با قدرت دنبال شود.

وی با تأکید بر این‌که  بدون شک شکستن رکود تولید در سال گذشته نتیجه همکاری و پشتیبانی تمامی معاونت‌ها و امورها در تهران، آذربایجان و کرمان بود اظهار داشت:  در سال 97 با افزایش تولید، کنترل هزینه‌ها و شناسایی نقاط اتلاف انرژی قیمت تمام‌شده کاتد شرکت مس به حدود 3200 دلار بر تن رسید که این میزان نزدیک به استانداردهای جهانی است.
مهندس بنی‌اسدی‌راد با عنوان این‌که هر گونه کاهش قیمت تمام‌شده در محصولات شرکت مس با افزایش چشمگیر تولید محقق خواهد شد درباره عملکرد بورسی شرکت مس گفت: در سال گذشته سهام شرکت مس بازدهی 94 درصدی برای سهامدارانش داشت که در مقایسه با بازدهی حدود 86 درصدی شاخص کل بازار بورس، نشان‌دهنده وضعیت خوب این شرکت برای فعالان بازار سرمایه است.
مدیرعامل شرکت مس در پایان با تأکید بر این‌که در شرایط جنگ اقتصادی قرار داریم اظهار داشت: در این شرایط نقش روابط عمومی بیش از پیش احساس می‌شود تا از طریق بازنمایی دستاوردها تولیدی، توسعه‌ای و فروش در رسانه‌ها و مطبوعات از یک‌سو تلاش‌های پرسنل فداکار شرکت مس در جهت افزایش تولید دیده شود و از سوی دیگر توطئه‌های قدرت‌های استکباری در نابسامان بودن اوضاع اقتصادی کشور خنثی شود.
مدیرعامل شرکت مس در ادامه ضمن تشکر از فعالیت‌ها و اقدامات شرکت‌های تابعه شرکت مس گفت: در سال 97 اکثر شرکت‌های تابعه موسسه صندوق بازنشستگی و شرکت سرمایه‌گذاری مس سرچشمه از عملکرد مطلوب و سودآوری خوبی برخوردار بودند.
وی افزود: در سال گذشته یکی از افتخارات شرکت مس این بود که حقوق بازنشستگان صنعت مس بدون یک‌روز تأخیر پرداخت شد.
مهندس بنی‌اسدی‌راد با عنوان این‌که موسسه صندوق بازنشستگی باید تمامی تلاش خود را معطوف به حمایت از بازنشستگان عزیز صنعت مس کند بیان کرد: سال 98 باید سال تثبیت و تقویت موسسه صندوق بازنشستگی باشد تا این موسسه از طریق شرکت‌های تابعه‌اش نقش پررنگ‌تری در افزایش سودهی و به تبع آن رفع دغدغه‌های بازنشستگان داشته باشد.
مدیرعامل شرکت مس با اشاره به این‌که هم‌اکنون پتانسیل بسیار خوبی در شرکت‌های تابعه برای انجام خدمات فنی و مهندسی وجود دارد گفت: باید از ظرفیت‌ این شرکت‌ها برای انجام طرح‌های توسعه‌ای شرکت مس به‌ویژه در حوزه تغلیظ و لیچینگ استفاده شود.

 

منبع :مس پرس 

فروشگاه آنلاین سیم و کابل کالا تکنیک