سبد خرید 0

شرکت ملی مس؛ فعال‌ترین شرکت معدنی در مقابله با کرونا شناخته شد

  • نویسنده: گروه پشتیبانی سایت
  • دسته بندی: اخبار مس
  • تاریخ ارسال: ۱۹/۰۱/۱۳۹۹

بر پایه یک نظر سنجی که پایگاه خبری «می‌متالز» درخصوص عملکرد شرکت‌های معدنی و صنایع معدنی در مقابله و پیشگیری از کرونا کرد، شرکت ملی مس از نگاه کاربران به عنوان فعال‌ترین شرکت در حوزه مقابله با کرونا شناخته شد.

به گزارش مس پرس، در این نظر سنجی که از سوی پایگاه خبری می‌متالز انجام شد تعداد ۳۵۵۶ کاربر در این نظر سنجی شرکت کردند.
بر اساس این گزارش، ۱۹۴۱ کاربر در این نظرسنجی شرکت ملی صنایع مس ایران را به عنوان فعال‌ترین مجموعه در راستای مقابله و پیشگیری از ویروس کرونا انتخاب کردند. پس از مس، شرکت فولاد مبارکه با کسب ۲۶۰ رای رتبه دوم این نظرسنجی را کسب کرد.
۲۲۹ تن از کاربران نیز رای خود را به شرکت گل گهر دادند تا در رتبه سوم این نظرسنجی قرار گیرد.
به گفته حیدر ضیغمی مشاور مدیرعامل شرکت مس و مدیر گروه روابط عمومی، با دستور دکتر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس، این شرکت از همان روزهای آغازین شیوع ویروس کرونا  علاوه بر ایفای نقش حمایتی خود از کارکنان صف و ستاد و اقدامات قابل‌توجه در حل این بحران برای تداوم تولید در کارخانجات شرکت مس در حوزه ملی نیز تلاش کرد تا با هماهنگی مجموعه وزارت صنعت و ریاست هیأت عامل ایمیدرو دکتر غریب پور و مدیران حوزه بهداشت و درمان نیازهای فوری و اولویت‌دار شبکه بهداشت و درمان کشور را تأمین کند.
گفتنی است شرکت مس تاکنون یک‌میلیون ماسک N95، پنج میلیون ماسک سه لایه و ۱۵۰ هزار دست گان پزشکی برای شبکه درمان کشور تهیه کرده و این تنها بخشی از اقدامات این شرکت در زمینه مقابله با کروناست.

منبع : مس پرس

فروشگاه آنلاین سیم کابل کالا تکنیک