سبد خرید 0

شروع پرقدرت صادرات در شرکت مس- کشتی ۲۰ هزار تنی در حال بارگیری


شروع پرقدرت صادرات در شرکت مس- کشتی 20 هزار تنی در حال بارگیری

شروع پرقدرت صادرات در شرکت مس- کشتی ۲۰ هزار تنی در حال بارگیری

شروع پرقدرت صادرات در شرکت مس- کشتی 20 هزار تنی در حال بارگیری

 

 

مس پرس: مدیر امور سهام و سرمایه‌گذاری شرکت مس بیان کرد: قرارداد صادرات ۱۵۰ هزار تن کنسانتره مس منعقد شده و اولین کشتی با حجم ۲۰ هزار تن کنسانتره ظرف چند روز آینده بارگیری و جهت صادرات آماده خواهد شد.

سهم شرکت ملی صنایع مس ایران با سرمایه ۷۸۰۰ میلیارد تومانی از جمله سهم های بزرگ بازار است که از ابتدای فصل زمستان افزایش قیمت ۱۵ درصدی داشته است.
سود خالص این شرکت در ۹ ماهه امسال، جهش تقریبا ۱۲۰ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل داشته است. این شرکت، یازدهمین ماه سال را با رشد بیش از ۲۰۰ درصدی مبلغ فروش سپری کرد که این امر عمدتاً ناشی از افزایش مقدار فروش کاتد است. انتطار می‌رود این روند رو به رشد در ماه‌های آتی نیز تکرار شود.
«بهروز رحمتی» مدیر امور سهام و سرمایه‌گذاری شرکت ملی صنایع مس ایران در گفت‌وگو با بورس نیوز در خصوص وضعیت «فملی» ( ملی صنایع مس ایران ) و پیش بینی روند سودآوری سال آینده بیان کرد: در بودجه امسال پیش بینی تولید ۲۰۰ هزار تن کاتد مس شده بود؛ اما تا این لحظه ۲۴۰ هزار تن تولید کاتد مس در شرکت انجام شده است. قطعا در سال ۹۸، حجم کمی تولید بیش از ۲۴۰ هزار تن خواهد بود. کیفیت محصول تولیدی نیز در حد بهترین کیفیت ممکن است.
وی افزود: افزایش احتمالی نرخ ارز در سال ۹۸ نیز اثر مثبتی بر سودآوری شرکت بر جای خواهد گذاشت.
رحمتی در رابطه با وضعیت صادرات اظهار داشت: قرارداد صادرات ۱۵۰ هزار تن کنسانتره مس منعقد شده و اولین کشتی با حجم ۲۰ هزار تن کنسانتره ظرف چند روز آینده بارگیری شده و راهی مقاصد صادراتی خواهد شد. با این وضعیت ایجاد شده به روند سودآوری شرکت در سال آینده خوشبین هستیم..

 

منبع:مس پرس

فروشگاه آنلاین سیم و کابل کالا تکنیک