سبد خرید 0

رشد ۳۳درصدی تولید آند در خردادماه/ فروش ۴۷۷۳ میلیارد تومانی شرکت مس در بهار

  • نویسنده: گروه پشتیبانی سایت
  • دسته بندی: اخبار مس
  • تاریخ ارسال: ۰۹/۰۴/۱۳۹۸

بیش از هر زمان دیگر نیازمند توسعه صنعت مس هستیم

رشد ۳۳درصدی تولید آند در خردادماه/ فروش ۴۷۷۳ میلیارد تومانی شرکت مس در بهار

رشد 33درصدی تولید آند در خردادماه/ فروش 4773 میلیارد تومانی شرکت مس در بها

«اردشیر سعدمحمدی» با بیان این‌که در تلاش هستیم تا برای نخستین‌بار در سال ۹۸ تولید مس کاتدی را به بالای ۲۶۰ هزار تن برسانیم گفت: شرکت مس موفق شد در خردادماه امسال با تولید ۳۱هزار ۲۵۹تن آند نسبت به برنامه ۲۳هزار ۶۳۲تنی به رشد چشمگیر ۳۳درصدی دست یابد.

به گزارش مس پرس، دکتر «اردشیر سعدمحمدی»مدیرعامل شرکت مس با اعلام این خبر و با بیان این‌که میزان تولید آند شرکت مس از ابتدای سال جاری تاکنون با رشد ۳۶ درصدی به رقم چشمگیر ۸۹ هزار ۳۹۵ تنی رسیده است افزود: شرکت مس با تولید ۲۲هزار و ۳۲۸تن کاتد نسبت به برنامه ۱۸ هزار ۶۱۱ تنی خردادماه موفق به ثبت رشد ۲۰ درصدی در تولید این محصول شد.
به گفته سعدمحمدی میزان تولید این محصول هم از ابتدای سال جاری تاکنون با رشد ۲۷ درصدی به عدد ۶۷ هزار و ۵۰۰ تن رسید که عملکرد بسیار عالی برای شرکت مس محسوب می‌شود.
مدیرعامل شرکت مس ادامه داد: علاوه بر این شرکت مس در سومین ماه سال جاری موفق به تولید ۲۴ هزار ۶۲۴ تن مس محتوی معدنی شد که نسبت به برنامه ۲۳ هزار ۵۸۰ تنی خردادماه از رشد ۴ درصدی برخوردار شد. همچنین میزان تولید مس محتوی معدنی از ابتدای سال جاری با رشد ۵ درصدی روبرو بوده است و به رقم ۷۷ هزار و ۲۰۰ تن رسیده است.
سعدمحمدی در پاسخ به این پرسش که آیا تحریم‌ها بر روند فعالیت شرکت ملی مس اثر گذاشته است یا خیر گفت: عملکرد سه‌ماهه شرکت مس که به بورس ارائه‌شده نشان می‌دهد که برنامه‌های فروش داخلی و خارجی مطابق برنامه محقق شده است.
وی افزود: شرکت مس در خردادماه ۱۶۵۲ میلیارد تومان فروش ثبت کرد که با این میزان فروش جمع درآمد سه‌ماهه نخست سال ۱۳۹۸ به ۴۷۷۳ میلیارد تومان رسید.
مدیرعامل شرکت مس تأکید کرد: تمام تلاش خود را می‌کنیم که تا پایان سال جاری عملکردی مناسب در حوزه تولید و فروش داشته باشیم.

منبع : مس پرس 

فروشگاه آنلاین سیم و کابل کالا تکنیک