سبد خرید 0

رشد ۱۰.۶ درصدی قیمت مفتول مس

  • نویسنده: گروه پشتیبانی سایت
  • دسته بندی: اخبار مس
  • تاریخ ارسال: ۳۱/۰۴/۱۳۹۹

معاملات انجام شده در تالار صنعتی بورس امروز ۳۰ تیر ماه، افزایش قیمت مفتول مس را نسبت به هفته گذشته نشان می‌دهد. حجم معاملات مفتول مسی نسبت به هفته گذشته ۶۲۵ تن کاهش داشته است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، در هفته منتهی به سوم مرداد ماه در تالار بورس کالا مجموع عرضه مفتول مسی یک هزار و ۳۰۰ تن بوده است. میانگین موزون قیمت هر کیلوگرم مفتول در عرضه این هفته ۱۲۰ هزار و ۵۰۷ تومان بود و مجموع حجم معامله مفتول مسی در بورس کالا یک هزار و ۳۰۰ تن گزارش شده است.

نمودار ۱ نشان می‌دهد که در هفته جاری قیمت مفتول مسی در هفته اخیر رشد داشته و مفتول مس نسبت به هفته گذشته ۱۰.۶ درصد افزایش قیمت را تجربه کرده است.

نمودار ۲، عرضه، تقاضا و حجم معامله مفتول مسی را در بورس کالا طی دو هفته اخیر نشان می‌دهد. طبق این نمودار، شرکت گیل‌راد ۵۰۰ تن مفتول با قیمت ۱۲۰ هزار و ۴۱۱ تومان عرضه کرد که با تقاضای یک هزار و ۲۰۰ تنی مواجه شد و 500 تن از آن در تالار اصلی به فروش رسید، شرکت صنایع تولیدی دنیای مس در تالار بورس ۵۰۰ هزار تن مفتول مس با قیمت ۱۲۰ هزار و ۶۰۳ تومان عرضه کرد که با تقاضای ۸۱۵ تنی روبه‌رو شد و از این مقدار ۵۰۰ تن در تالار اصلی مورد معامله قرار گرفت.

همچنین شرکت آریا کابل فدک ۳۰۰ تن مفتول به قیمت ۱۱۶ هزار و ۱۵۱ تومان عرضه کرد که ۱۴۰ تن در تالار اصلی و ۱۶۰ تن در مچینگ مورد معامله قرار گرفت.