سبد خرید 0

رشد 0.9 درصدی قیمت مفتول مس


معاملات انجام شده در تالار صنعتی بورس امروز 21 مرداد ماه، افزایش قیمت مفتول مس را نسبت به هفته گذشته نشان می‌دهد. حجم معاملات مفتول مسی نسبت به هفته گذشته 40 تن کاهش داشته است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، در هفته منتهی به 24 مرداد ماه در تالار بورس کالا مجموع عرضه مفتول مسی دو هزار و 395 تن بوده است. میانگین موزون قیمت هر کیلوگرم مفتول در عرضه این هفته یک میلیون و 224 هزار و 237 تومان بود و مجموع حجم معامله مفتول مسی در بورس کالا 20 تن گزارش شده است.

نمودار 1 نشان می‌دهد که در هفته جاری قیمت مفتول مسی در هفته اخیر رشد داشته و مفتول مس نسبت به هفته گذشته 0.9 درصد افزایش قیمت را تجربه کرده است.

نمودار 2، عرضه، تقاضا و حجم معامله مفتول مسی را در بورس کالا طی دو هفته اخیر نشان می‌دهد. طبق این نمودار، شرکت گیل‌راد 800 تن مفتول با قیمت یک میلیون و 224 هزار و 237 ریال عرضه کرد که با تقاضای 20 تنی مواجه شد و  20 تن از آن در تالار اصلی به فروش رسید.

همچنین شرکت‌های آریا کابل فدک، گروه صنایع کابلسازی افق البرز، دنیای مس کاشان و مس درخشان تخت گنبد به ترتیب 500، 125، 930 و 40 تن مفتول مس در تالار بورس صنعتی عرضه کردند که میزانی از آن به فروش نرسید. شرکت راشا مهر نیکان نیز در بورس کالای امروز 120 تن سیم و کابل مسی عرضه کردند که مقداری مورد معامله قرار نگرفت.

منبع : فلزات آنلاین

فروشگاه آنلاین سیم و کابل کالا تکنیک