سبد خرید 0

رشد ۰.۹ درصدی قیمت مفتول مس


معاملات انجام شده در تالار صنعتی بورس امروز ۲۱ مرداد ماه، افزایش قیمت مفتول مس را نسبت به هفته گذشته نشان می‌دهد. حجم معاملات مفتول مسی نسبت به هفته گذشته ۴۰ تن کاهش داشته است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، در هفته منتهی به ۲۴ مرداد ماه در تالار بورس کالا مجموع عرضه مفتول مسی دو هزار و ۳۹۵ تن بوده است. میانگین موزون قیمت هر کیلوگرم مفتول در عرضه این هفته یک میلیون و ۲۲۴ هزار و 237 تومان بود و مجموع حجم معامله مفتول مسی در بورس کالا ۲۰ تن گزارش شده است.

نمودار ۱ نشان می‌دهد که در هفته جاری قیمت مفتول مسی در هفته اخیر رشد داشته و مفتول مس نسبت به هفته گذشته ۰.۹ درصد افزایش قیمت را تجربه کرده است.

نمودار ۲، عرضه، تقاضا و حجم معامله مفتول مسی را در بورس کالا طی دو هفته اخیر نشان می‌دهد. طبق این نمودار، شرکت گیل‌راد ۸۰۰ تن مفتول با قیمت یک میلیون و ۲۲۴ هزار و ۲۳۷ ریال عرضه کرد که با تقاضای ۲۰ تنی مواجه شد و  20 تن از آن در تالار اصلی به فروش رسید.

همچنین شرکت‌های آریا کابل فدک، گروه صنایع کابلسازی افق البرز، دنیای مس کاشان و مس درخشان تخت گنبد به ترتیب ۵۰۰، ۱۲۵، ۹۳۰ و ۴۰ تن مفتول مس در تالار بورس صنعتی عرضه کردند که میزانی از آن به فروش نرسید. شرکت راشا مهر نیکان نیز در بورس کالای امروز ۱۲۰ تن سیم و کابل مسی عرضه کردند که مقداری مورد معامله قرار نگرفت.

منبع : فلزات آنلاین

فروشگاه آنلاین سیم و کابل کالا تکنیک