سبد خرید 0

[vc_section][vc_row css=”.vc_custom_1556002077943{background-image: url(http://kalatechnic.com/wp-content/uploads/2019/03/b8.png?id=1887) !important;background-position: 0 0 !important;background-repeat: repeat !important;}”][vc_column][vc_single_image image=”2779″ img_size=”medium” alignment=”center”][vc_column_text][/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/6″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”2/3″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/6″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][/vc_section][vc_section][vc_row][vc_column width=”5/6″][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/4″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”3/4″][vc_column_text]

به منظور تامین نیاز مبرم قشرهای مختلف جامعه به کالای های برقی ، مجموعه کالا تکنیک به عنوان یکی از برندهای انحصاری شرکت سیم و کابل مازندران و برق سارو در کنار برندهای معروف دیگر مانند ( … Schnehider. Belden .Legrend ) فعالیت خود را به صورت مجازی در شرکت ها ، کارخانجات و ارگان های دولتی سپری کرده است که همواره سعی شده است با ارائه بهترین لیست قیمت حتی در شرایط نوسانات شدید بازار ، مورد اعتماد مشتریان باشد.

مجموعه محصولات معرفی شده در مجموعه کالا تکنیک از بهترین محصولات مربوط در بازار می باشد.

این شرکت در راستای تحقق شعار مشتری مداری ، با سرمایه گذاری روی سرمایه های انسانی و با طراحی روش ها و فرایندهای کاری صحیح ، نقطه نظرات مشتری به سطوح مختلف سازمان پدید آورده است و خود را ملزوم به پاسخگویی می داند.

کالا تکنیک پس از آغاز فعالیت ، با داشتن مراکز توزیع در استان تهران ، امکان تحویل کالا را به صورت رایگان فراهم کرده است .

این شرکت به عنوان یکی از فروشندگان اینترنتی با پایبندی به چند اصل کلیدی : تحویل در محل ، تضمین اصل بودن کالا ، موفق شده تا همگام با فروشگاه های معتبر به یکی از فروشگاه های اینترنتی ایران بپیوندد.

 

 

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][vc_column width=”1/6″][vc_single_image image=”1837″ img_size=”medium” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][/vc_section][vc_section][vc_row][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”2/3″][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/vc_row][/vc_section]