سبد خرید 0

تولید ۲۴۴ هزار تن کاتد تا پایان سال جاری


دستیابی به شاخص های کم نظیر تولیدی مس/ تولید 244 هزار تن کاتد تا پایان سال جاری

دستیابی به شاخص های کم نظیر تولیدی مس/ تولید ۲۴۴ هزار تن کاتد تا پایان سال جاری

 

دستیابی به شاخص های کم نظیر تولیدی مس/ تولید 244 هزار تن کاتد تا پایان سال جاری

سعید عبدی مدیر برنامه‌ریزی و نظارت شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: با چهار استراتژی تولید حداکثری، اجرای طرح‌های توسعه‌ای، بومی‌سازی و استفاده از تجربیات گذشتگان توانستیم برنامه تولید سال ۹۷ را محقق سازیم.

 

 

 

سعید عبدی مدیر برنامه‌ریزی و نظارت شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: با چهار استراتژی تولید حداکثری، اجرای طرح‌های توسعه‌ای، بومی‌سازی و استفاده از تجربیات گذشتگان توانستیم برنامه تولید سال ۹۷ را محقق سازیم

به گزارش مس پرس به نقل از می‌متالز، «سعد عبدی» مدیر برنامه‌ریزی و نظارت شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: کمتر از دو هفته مانده به پایان سال ۱۳۹۷ توانستیم برنامه‌های تولید شرکت ملی صنایع مس ایران را در شرایط تحریم محقق سازیم به‌طوری‌که  تولید کنسانتره مس در روز ۱۲ اسفند ۱۳۹۷به یک‌میلیون و ۱۲۳ هزار تن رسید و ان شاءا.. تا پایان سال ۹۷ قطعاً به تولید یک‌میلیون و ۱۶۰ هزار تن کنسانتره مس خواهیم رسید.

 

عبدی با اشاره بازنگری برنامه‌های تولیدی شرکت مس پس از اعمال تحریم‌های ظالمانه آمریکا گفت: برنامه تولید آند مس برای سال ۹۷ در ابتدا ۲۴۵ هزار تن بود که بعد از شروع تحریم‌ها برنامه تولید را تا ۲۶۰ هزار تن افزایش داده و توانستیم در تاریخ ۵ اسفند ۱۳۹۷ این میزان تولید را محقق سازیم.

 

موفقیت‌های شرکت مس بر پایه استراتژی‌های محوری این شرکت برای سال ۹۷ و بر محور تقویت اصول بنیادین شرکت ازجمله نیروی انسانی، توسعه، پایداری تولید، حفظ و ارتقای کیفیت محصولات، ارتقای استانداردهای زیست محیطی، بهینه‌سازی مصرف مواد، قطعات، آب صورت گرفته است.

وی تصریح کرد: خوشبختانه تا تاریخ ۱۳ اسفندماه بیش از ۲۹۸ هزار تن آند تولید شده که قطعاً تا آخر سال تولید بیش از ۳۱۰ هزار تن آند محقق خواهد شد.
عبدی با تأکید بر این‌که این رکوردها برای نخستین بار در طول تاریخ شرکت مس ثبت می‌شوند گفت:برنامه تولید کاتد مس برای سال ۹۷ در ابتدا ۲۰۰ هزار تن بود که بعد از آغاز تحریم‌ها برنامه تولید را تا ۲۱۵ هزار تن افزایش دادیم و توانستیم در تاریخ ۶ اسفند ۱۳۹۷ آن را محقق سازیم.

وی افزود: بازهم خوشبختانه و در ادامه ثبت رکوردهای تولیدی بی‌نظیر موفق شدیم تا تاریخ ۱۴ اسفندماه ۲۳۳ هزار ۷۰۰ تن کاتد مس تولید کنیم که قطعاً تا آخر سال تولید بیش از ۲۴۴ هزار تن کاتد نیز محقق خواهد شد و این رقم بالاترین میزان تولید کاتد شرکت ملی صنایع مس ایران در طول تاریخ این شرکت است.

مدیر برنامه‌ریزی و نظارت شرکت مس با تأکید بر ۱۸۵ میلیون تن کل استخراج شرکت ملی صنایع مس ایران ابراز داشت: در ابتدا شاخص مس محتوی معدنی ۲۸۰ هزار تن بوده که بعد از تغییر شرایط بین‌المللی ایران برنامه تولید آن را تا ۲۸۶ هزار تن افزایش داده و خوشبختانه در تاریخ ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ توانستیم این رکورد را نیز بشکنیم.

عبدی گفت: پیش‌بینی ما این است که تا انتهای سال ۹۷ به تولید ۳۰۳ هزار تن مس محتوی دست یابیم.
در ادامه عبدی افزود: برنامه فروش شرکت ملی صنایع مس ایران برای سال جاری ۹۰۰۰ میلیارد تومان بوده که با این شرایط ان شاءا.. ۱۰هزار  میلیارد تومان فروش محصولات شرکت مس تا انتهای سال ۹۷ محقق خواهد شد.

مهندس سعد عبدی در پایان بیان کرد: موفقیت‌های شرکت ملی صنایع مس ایران بر پایه استراتژی‌های محوری این شرکت برای سال ۹۷ و بر محور تقویت اصول بنیادین شرکت ازجمله نیروی انسانی، توسعه، پایداری تولید، حفظ و ارتقای کیفیت محصولات، ارتقای استانداردهای زیست محیطی، بهینه‌سازی مصرف مواد، قطعات، آب و حامل‌های انرژی صورت گرفته است.

 

فروشگاه اینترنتی سیم و کابل و کالا های برقی

منبع خبر:مس پرس