سبد خرید 0

توجه ویژه شرکت مس به مسائل فرهنگی

  • نویسنده: گروه پشتیبانی سایت
  • دسته بندی: اخبار مس
  • تاریخ ارسال: 29/05/2019

توجه ویژه شرکت مس به مسائل فرهنگی

توجه ویژه شرکت مس به مسائل فرهنگی

توجه ویژه شرکت مس به مسائل فرهنگی

مس پرس: حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن علیدادی سلیمانی نماینده ولی‌فقیه و امام‌جمعه کرمان ضمن استقبال از حضور دکتر سعد محمدی به سمت مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران خواستار توجه ویژه شرکت مس به موضوعات فرهنگی در استان کرمان شد.

به گزارش مس پرس، دیدار و نشست مشترک دکتر محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و دکتر اردشیر سعد محمدی مدیرعامل شرکت ملی مس ایران با نماینده ولی‌فقیه و امام‌جمعه کرمان روز چهارشنبه در کرمان برگزار شد.
بر اساس این گزارش، محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سوابق اجرایی مؤثر دکتر سعد محمدی در مسئولیت‌های گذشته ابراز امیدواری کرد با مدیریت جدید شاهد تحولات اساسی در مجموعه شرکت ملی خواهیم بود.
وی تأکید کرد: امیدواریم با سیاست‌های دکتر سعد محمدی تولید شرکت مس به دو برابر وضعیت موجود افزایش یابد تا رکورد تولید شرکت مس را که مربوط به دوران مدیریت خود ایشان بوده است ارتقا بخشد.
در پایان دکتر اردشیر سعد محمدی مدیرعامل شرکت ملی مس ضمن تشکر از دعوت دکتر پورابراهیمی افزود: از تمام ظرفیت‌های موجود در این شرکت استفاده خواهم کرد و تمام توان خودم را برای ارتقا جایگاه شرکت مس  خواهم گذاشت.

منبع:مس پرس

فروشگاه آنلاین سیم و کابل کالا تکنیک