سبد خرید 0

افزایش قیمت مفتول مس ادامه دارد.

  • نویسنده: گروه پشتیبانی سایت
  • دسته بندی: اخبار مس
  • تاریخ ارسال: ۱۶/۰۴/۱۳۹۹

دو‌شنبه ۱۶ تیر ماه در بورس کالا، مجموع یک هزار و ۶۴۵ تن مفتول مس با قیمت یک میلیون و ۲۸ هزار و ۶۱۶ ریال به ازای هر کیلوگرم عرضه خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، شرکت ملی صنایع مس ایران در بورس کالای ۱۶ تیر ماه، ۱۰۰ تن مفتول مس به قیمت یک میلیون و ۲۸ هزار و ۶۱۶ ریال عرضه خواهد کرد که این میزان تا ۳۰۰ تن قابل افزایش است.

شرکت گیل‌راد شمال در بورس کالای ۱۶ تیر ماه، ۱۰۰ تن مفتول مس به قیمت یک میلیون و ۲۸ هزار و ۶۱۶ ریال عرضه خواهد کرد که این میزان تا ۸۶۰ تن قابل افزایش است.

همچنین شرکت‌های‌ افق البرز و صنایع مس کاوه به ترتیب ۷۵ و ۷۰ تن مفتول مس با قیمت یک میلیون و ۲۸ هزار و ۶۱۶ ریال عرضه خواهند کرد و حداقل عرضه این شرکت‌ها نیز ۴۰ تن است.

شرکت راشا مهر نیکان نیز در عرضه فردا ۱۴۰ تن سیم و مفتول مسی به قیمت یک میلیون و ۵۹ هزار و ۴۷۴ ریال ارائه خواهد کرد و حداقل عرضه برای این محصول نیز ۴۰ تن تعیین شده است.

نمودار ۱ نشان می‌دهد که قیمت مفتول مسی تا پایان روز ۹ تیر ماه، ۹۸۰ هزار و ۱۱۸ ریال به ازای هر کیلوگرم بوده است و در پایان روز ۱۶ تیر ماه به یک میلیون و ۲۸ هزار و ۶۱۶ ریال خواهد رسید.

منبع : فلزات آنلاین

فروشگاه آنلاین سیم و کابل کالا تکنیک