سبد خرید 0

آموزش تامین امنیت در شبکه توسط کالا تکنیک

  • نویسنده: گروه پشتیبانی سایت
  • دسته بندی: آموزشی
  • تاریخ ارسال: ۲۲/۱۲/۱۳۹۷

آموزش تامین امنیت در شبکه توسط کالا تکنیک

آموزش تامین امنیت در شبکه توسط کالا تکنیک

 

آموزش تامین امنیت در شبکه توسط کالا تکنیک

امنیت شبکه
امنیت شبکه یکی از اساسی ترین موارد در فعالیت های شبکه ای می باشد که می تواند شامل اطلاعات یک کاربر ساده،سازمان یا شرکت باشد. به دلیل اشنا نبودن افراد به این اطلاعات ممکن است دچار مشکلات در شبکه شوند.که می توان با تامین امنیت در شبکه از طریق سخت افزاری و نرم افزاری از اطلاعات آن شبکه محافظت کرد.که ما اینجا شما را با انواع آسیب ها آشنا خواهیم کرد.

 

انواع آسیب ها
MITM: در این نوع آسیب هنگام تبادل اطلاعات توسط شخص دیگر خوانده می شود یعنی در هنگام وارد شدن به یک سایت می تواند پسورد و سایت باز شده را ببیند و از اطلاعات آن سوء استفاده کند.

ARP: در این نوع آسیبها شخص هکر مک آدرس ( عددی که به صورت سخت افزاری در کارت واسط شبکه در کارخانه حک شده است) خود را تغییر داده و سبب به وجود اوردن آسیب MITM می شود.

 

ویروس ها: ویروس ها در شبکه سبب آسیب زدن از نوع سخت افزاری و نرم افزاری می شوندو می توانند مشکلات زیادی را ایجاد کنند و سبب حذف شدن اطلاعات شوند و آسیب جدی را به سخت افزار وارد کند.

جهت جلوگیری از این آسیبها می توان از دوره آموزشی CEH استفاده کرد که از بهترین دوره آموزشی می باشد.که مباحثی را در مورد چگونگی ایجاد امنیت در شبکه، انجام تست نفوذ و هک کردن شبکه،جهت شناخت و و برطرف کردن راههای نفوذ به شبکه به صورت کامل اطلاع رسانی می کند.

همینطور می توان از دوره آموزشی ECSA استفاده کرد که ابزارها و روش های حک را توضیح می دهد. می توان از این روش جهت طراحی شبکه ها،توانایی برنامه ها، تحلیل ریسکها و تهدیدلت امنیتی و اجرا کردن راه های امنیتی استفاده کرد که از خصوصیات تحلیلگران امنیتی می باشد

 

فروشگاه اینترنتی آنلاین کالا تکنیک